Wydział Prawa i Ekonomii

Studia II stopnia (magisterskie) na kierunku Prawo w biznesie!

Nasze plany stały się faktem – studia magisterskie na kierunku Prawo w biznesie na Wydziale Prawa i Ekonomii UKW.

Jest to krok naprzód w misji dostarczania wysokiej jakości edukacji, która odpowiada na potrzeby współczesnego świata biznesu i otoczenia społeczno-gospodarczego. Nasi studenci są sercem tego kierunku. To dla nich stworzyliśmy program, który nie tylko dostarczy niezbędnej wiedzy prawniczej, ale również pomoże w rozwoju umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w dynamicznym świecie biznesu.

Celem tych studiów jest nie tylko zapewnienie wysokiej jakości kształcenia, ale także wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego studentów. Chcemy, aby po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku prawo w biznesie byli oni gotowi stawić czoła wyzwaniom współczesnego rynku pracy z niezbędną pewnością siebie i wiedzą potrzebną do podejmowania trafnych decyzji biznesowych w prawnym ich otoczeniu.

To osiągnięcie nie byłoby możliwe bez zaangażowania i determinacji zespołu Wydziału Prawa i Ekonomii, który opracował ten kierunek tak pod względem merytorycznym, jak i niezbędnej dla jego uruchomienia dokumentacji. Wysiłek, wiedza i doświadczenie osób w to zaangażowanych były kluczowe dla sukcesu tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z tym kierunkiem jako studiami drugiego stopnia i dołączenia do naszej wspólnoty na Wydziale Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.