Pracownicy Instytutu

DYŻURY PRACOWNIKÓW W SESJI LETNIE W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI

 

dr Paweł Antoszak
e-mailpawelantoszak@ukw.edu.pl
dyżur:

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 207

 

mgr Katarzyna Biskup
e-mail: k.biskup@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1004

 

dr Tomasz Bojar-Fijałkowski
e-mail: tbojar@ukw.edu.pl

dyżur: 

ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1005

 

dr hab. Zbigniew Bukowski, prof. nadzw. 
e-mail: zbigniew.bukowski@ukw.edu.pl 

dyżur:

104, Collegium Maius, ul. Chodkiewicza 30

informacje o pozostałych aktualnych dyżurach i seminariach facebook (zobacz)

 

mgr Miłosz Chruściel
e-mail: m.chrusciel@ukw.edu.pl

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, pietro X, pokój 1004

 

dr Anna Folgier 
e-mail: afolgier@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

mgr Marta Janocha
e-mail: marta.janocha@ukw.edu.pl

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1007

 

dr Adam Jakuszewicz
e-mail: 
jakuszewicz@ukw.edu.pl 

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1009

 

dr Dagmara Jaroszewska-Choraś

e-mail: dagmara.jaroszewska-choras@ukw.edu.pl

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1006

 

dr hab. Marek Jeleniewski 
e-mail: emkajot@go2.pl

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1008

 

dr hab. Andrzej Jezierski, prof. nadzw.
e-mail: jezierski.a@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

dr hab. Sławomir Kamosiński, prof. nadzw. 
e-mail: slawomirkamosinski@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

dr Magdalena Kasprzak

e-mail: magda.kasprzak@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1010

 

dr Agnieszka Kilińska-Pękacz 

e-mail: a.kilinska-pekacz@ukw.edu.pl

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1006

 

dr Tomasz Knepka

e-mail: tomasz.knepka@ukw.edu.pl

dyżur: Ogińskiego 16, piętro II, pokój 205

 

dr hab. Anna Koziczak prof. nadzw.
e-mail: koziczak@ukw.edu.pl

dyżur: 

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1007

 

dr hab. Radosław Krajewski, prof. nadzw. 
e-mail: radekkrajewski@ukw.edu.pl
dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro VI, pokój 604

 

dr Jolanta Laskowska 
e-mail: j.laskowska@ukw.edu.pl
dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

prof. dr hab. Ryszard Łaszewski
ul. Ogińskiego 16, X piętro, sala 10

 

dr Marek Mrówczyński 
email: marekmr@ukw.edu.pl

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1010

 

dr hab. Ivan Pankevych, prof. nadzw.
e-mail: ipankevych@gmail.com

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, sala 1005

 

prof. dr hab. Bartosz Rakoczy 
e-mail: sekretariat@rakoczy-kancelaria.pl

dyżur:
ul. Ogińskiego 16, piętro X, sala 1011

 

dr Marcin Skinder
e-mail: skinder@ukw.edu.pl

dyżur:  

gab. 209, ul. Ogińskiego 16:

  

dr Karol Smoter
e-mail: karolsmo@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 205

 -

dr hab. Marek Szczepaniec, prof. nadzw.
e-mail: m.szczep@ukw.edu.pl

dyżur
ul. Ogińskiego 16, piętro X, sala 1011

 

dr Aldona Uziębło
e-mail:auzieblo@ukw.edu.pl 

dyżur:

więcej na stronie: http://aldonauzieblo.com/ul.

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 207

 

dr Tatiana Walkowiak 
e-mail: tania@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 211

 

dr hab. Janusz Wiśniewski, prof. nadzw.
e-mail: jwisniewski@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 210

 

mgr Robert Wróblewski 
e-mail: robert@ukw.edu.pl

dyżur:

Ogińskiego s. 9, pokój 1006

 

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania,

ul. M. K. Ogińskiego 16, pok. 211, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 32 36 743