Pracownicy Instytutu

DYŻURY PRACOWNIKÓW W SEMETRZE LETNIM:

dr Paweł Antoszak
e-mailpawelantoszak@ukw.edu.pl
dyżur: środa 11:00 - 12:30

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 207

 

mgr Katarzyna Biskup
e-mail: k.biskup@ukw.edu.pl

dyżur:  nieparzysty wtorek 16:15 - 17:45  (od 5.03.2019 r.)
           parzysty poniedziałek 16:15 - 17:45

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1004

 

dr Tomasz Bojar-Fijałkowski
e-mail: tbojar@ukw.edu.pl

dyżur: nieprzysty czwartek 16:00-18:00

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1005

 

dr Marcin Borsuk
e-mail: marcin.borsuk@ukw.edu.pl

dyżur:  nieparzysty piątek 17:00 - 18:30
           parzysty piątek 11:00 - 12:00

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 207

 

dr hab. Zbigniew Bukowski, prof. nadzw. 
e-mail: zbigniew.bukowski@ukw.edu.pl 

dyżur: poniedziałek 14:15 - 15:45

ul Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1003.

informacje o pozostałych aktualnych dyżurach i seminariach facebook (zobacz)

 

mgr Miłosz Chruściel
e-mail: m.chrusciel@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek 14:30 - 16:00 (od 26.02)
ul. Ogińskiego 16, pietro X, pokój 1004

 

dr Ewa Dziawgo
e-mail: edziawgo@ukw.edu.pl

dyżur: poniedziałek 16:30 - 18:00
Seminarium: poniedziałek 18:00 - 19:30
ul. Ogińskiego 16, pietro II, pokój 207

 

dr Anna Folgier 
e-mail: afolgier@ukw.edu.pl

dyżur:  nieparzysty czwartek 17:30 - 19:00

           parzysty czwartek 11:00 - 12:30
seminarium: nieparzysty czwartek 17:30 - 19:00

                   parzysty czwartek 11:00 - 12:30

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

mgr Jarosław Janikowski

e-mail: jaroslaw.janikowski@ukw.edu.pl

dyżur: czwartek 16:00 - 17:30
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1007

 

mgr Marta Janocha
e-mail: marta.janocha@ukw.edu.pl

dyżur: poniedziałek 11:15 - 12:45
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1007

 

dr Adam Jakuszewicz
e-mail: 
jakuszewicz@ukw.edu.pl 

dyżur: poniedziałek 8:00 - 9:30
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1009

 

dr Dagmara Jaroszewska-Choraś

e-mail: dagmara.jaroszewska-choras@ukw.edu.pl

dyżur: poniedziałek 9:30 - 11:00

seminarium: poniedziałek 11:00 - 12:30

Seminarium I MU: środa od godz. 11 do 12.30 (co dwa tygodnie - od 20.03)
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1006

 

dr hab. Marek Jeleniewski 
e-mail: emkajot@go2.pl

dyżur: wtorek 16:00 - 17:30
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1008

 

dr hab. Andrzej Jezierski, prof. nadzw.
e-mail: jezierski.a@ukw.edu.pl

dyżur: środa 8:30 - 10:00

seminarium: środa 9:30 - 11:00

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

dr hab. Sławomir Kamosiński, prof. nadzw. 
e-mail: slawomirkamosinski@ukw.edu.pl

dyżur: poniedziałek w godzinach 12.00 - 13.30

seminaria: poniedziałek godz. 13.30 - 14.30 

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

dr Agnieszka Kilińska-Pękacz 

e-mail: a.kilinska-pekacz@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek 9:00 - 10:30
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1006

 

dr Tomasz Knepka

e-mail: tomasz.knepka@ukw.edu.pl

dyżur:  poniedziałek 9.30 - 11.00

seminarium: nieparzysty poniedziałek 11:00 - 12:30

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1009

 

dr hab. Anna Koziczak prof. nadzw.
e-mail: koziczak@ukw.edu.pl

dyżur: czwartek 12:30 - 14:00

seminarium: dla studentów licenckich poniedziałek 10:00 - 10:45

                   dla studentów magisterskich poniedziałek 10:45 - 11:30

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1007

 

dr hab. Radosław Krajewski, prof. nadzw. 
e-mail: radekkrajewski@ukw.edu.pl
dyżur: wtorek 10:00 - 11:30 

          środa 8:00 - 9:30

seminarium: wtorek godz. 17.00
ul. Ogińskiego 16, piętro VI, pokój 604

 

dr Anita Kubanek

e-mail: akubanek@ukw.edu.pl

dyżur: środa 12:45 - 14:15

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1010

 

dr Jolanta Laskowska 
e-mail: j.laskowska@ukw.edu.pl
dyżur: parzysty czwartek 14:30 - 17:30
ul. Ogińskiego 16, piętro II, pokój 206

 

dr Marian Masternak 
email: master@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek 14:20 - 15:50
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1005

 

dr Marek Mrówczyński 
email: marekmr@ukw.edu.pl

dyżur: środa 14:00 - 15:30

seminarium: środa dla mgr 12:30

                             dla lic 15:30
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1010

 

dr Anna Nowakowska

e-mail:

dyżur: poniedziałek 12:30 - 14:00
ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1010

 

dr Aleksandra Nowakowska - Kutra

e-mail: ola.nk@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek 8.30-9.15 i 12:30 - 13.15

ul. Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1004

 

  

prof. dr hab. Bartosz Rakoczy 
e-mail: sekretariat@rakoczy-kancelaria.pl

dyżur: poniedziałek 9:30 - 11:00

seminarium: parzysty poniedziałek 11:00
ul. Ogińskiego 16, piętro X, sala 1005/1011

 

dr hab. Marcin Skinder
e-mail: skinder@ukw.edu.pl

dyżur: nieparzysty wtorek 12:45 - 14:15           

           parzysta środa 11:00 - 12:30

seminarium: środa 12:30 - 14:00

Ogińskiego 16, II piętro, gab. 209.

  

dr Karol Smoter
e-mail: karolsmo@ukw.edu.pl

dyżur: poniedziałek 15:15 - 16:45

seminarium: wtorek 10:40 - 12:10

Ogińskiego 16, piętro X, pokój 1009

 

dr Aldona Uziębło
e-mail:auzieblo@ukw.edu.pl 

dyżur: nieparzysta środa 7:30 - 9:00

          parzysta środa - po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym

seminarium: środa od 16:15 (Aula Nova, ul. Chodkiewicza 30)

więcej na stronie: http://aldonauzieblo.com/ul.

Ogińskiego 16, piętro II, pokój 207

 

dr Tatiana Walkowiak 
e-mail: tania@ukw.edu.pl

dyżur: czwartek 11:00 - 12:30

Ogińskiego 16, pokój 9

 

dr hab. Janusz Wiśniewski, prof. nadzw.
e-mail: jwisniewski@ukw.edu.pl

dyżur: wtorek 12:00 - 14:30

seminarium: środa 14:15 - 15:30

                  piątek 14:15 - 15:30

 

 

mgr Robert Wróblewski 
e-mail: robert@ukw.edu.pl

dyżur: poniedziałek 16:00 - 17:00

Ogińskiego s. 9, pokój 1006

 

 

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania,

ul. M. K. Ogińskiego 16, pok. 211, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 32 36 743